SDH    PÍSTOVICE

Závody požární všestrannosti

ZPV 2014
V sobotu 12.4.2014 se uskutečnil tradiční 37. ročník Závodů požární všestrannosti. Jen díky obětavé práci členů sboru a hlavně dobrovolníků z Pístovic bylo možné organizačně zvládnout tuto akci. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 77 družstev, což je 385 dětí...Umístění našich dětí viz. v sekci Mládež/soutěže..
Velkou pochvalu si zaslouží všichni, kteří svůj volnéhý čas věnovali přípravě, průběhu i úklidu.. Doufáme, že nejen sportovními výkony, ale i výborným gulášem, klobásky i čajem budou naše závody pořád vyjímečné.
Zárověň velké poděkování patří všem sponzorům, kteří se podíleli na závodech jak finančně, tak formou darů...
P1080249.JPG
P1080263.JPG
P1080277.JPG
P1080280.JPG
ZPV 2013
Jedna z velkých organizačně náročných akcí byl tradiční 36. ročník Závodu požární všestrannosti, kterého se zúčastnilo přes 350 dětí a doprovod. I díky právě probíhajícím záplavám nebylo jednoduché zajistit absolutní bezpečnost všech zúčastněných. Kvůli těmto nepříznivým klimatickým podmínkám byla změněna trasa, kterou dozorovali zodpovědní dobrovolníci. Počasí nás nakonec nezklamalo a úspěch družstva přípravky, které obsadilo bezkonkurenčně 1. místo nás velice potěšilo. Družstva si odvážela kromě zážitků i pěkné věcné ceny, o které se postarali naši sponzoři.

IMG_2766.JPG

Letošní závod konaný 16.4.2011 u mlýna v Pístovicích, byl již 34. ROČNÍKEM. Počasí nám tentokrát přálo. Všechny děti co si dojely zaběhnout už známou trať, na které se potýkaly

s přichystanými úkoly určitě nebyly zklamány. Letošní ročník byl již po druhé pozměněn o startování nejmladších dětí přípravky 3-6 let, ve které startovalo 10 pětičlenných hlídek, kde zvítězili hasiči opět z Drnovic.Druhé a třetí místo obsadili děti z Lulče.V loňském roce se vyhlašování výsledků průběžně osvědčilo a tak i letos se děti s již odběhlých  hlídek mohly radovat dříve z cen a nemusely tak čekat na doběhnutí další kategorie.

V kategorii mladších, kde soutěžilo 35 hlídek se na prvním místě umístili Drnovice Peťa A. V kategorii starší letos odběhlo 26 hlídek a tak si jako u všech kategorií si i tady odnesli první příčku Drnovice C.

Letošního ročníku se zúčastnilo 71 hlídek což je neuvěřitelných 355 dětí, což jě o 50 dětí víc než v minulém roce.

Všem dětem, které vydržely až do vyhlášení jsme předali ceny a rozloučili jsme se s přáním na opětovnou návštěvu v příštím roce na 35. ročníku.

Dále bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a  zabezpečení závodu,

a  zvláště všem sponzorům, kteří na závody přispěli jak finančně tak dary pro soutěžící a přidali tak radostí ve tvářích dětí z dárků.

Hezký den Hasiči Pístovice

IMG_0712.JPG
IMG_0720.JPG
IMG_0744.JPG
ZPV 2011
      Letošní závody konané již po 32. se opravdu vydařily  ,počasí nám vyšlo skvěle a dětí těch tu bylo zase o něco víc než v loňském ročníku.Děkujeme za vaší přízeň a těšíme se na příští již 33. ročník .

Všem kdo se na přípravě a  zabezpečení závodu podíleli moc děkujeme.

A  zvláště bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří na závody přispěli a tak si děti mohly odnést i spoustu dárků.