SDH    PÍSTOVICE

Maškarní ples pro děti 2010

Tak jako každý rok  i letos připravili hasiči pro děti dětský maškarní ples. Tentokrát se konal v hospodě  Pod kopcem pod vedením nových nájemníků. Pro zúčastněné bylo připraveno mnoho her, soutěží a bohatá tombola.Účast byla velká, dětí jsme napočítali na50 i rodiče se dobře bavili, děti se zapojovaly do všech připravených her, kde jak se zdá jde vážně o dost i ta nejmenší mrňata se snažila získat nějakou tu dobrotu.Během celého odpoledne bylo o nás dobře postaráno dobře fungujícím personálem hospody Pod kopcem. Na konec odpoledne jsme nechali, volbu nejlepších masek, což se ukázalo jako největší problém pro organizátory. Protože všechny byly originální a nádherné.Velké díky patří hlavně vám, kteří jste darovali nějaký ten dárek do tomboly, děti byly velmi spokojené.

Příště nashledanou.

bohatá tombola